Menü
Sepetim

Websitemize üye olarak uygun fiyatlardan, express kurulumlardan, en yeni tema ve modüllerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Dileyen tüm müşterilerimiz websitemizden herhangibir alışveriş yapmadan önce uyumluluk, fiyat bilgisi, kurulum, satış sonrası destek hakkında ayrıntılı bilgi alabilir.

Kurulumlar hafta içi aynı gün yapılır. Akşam 18:00'den sonra vereceğiniz siparişler ertesi güne kalabilir. Kurulum tamamlandıktan sonra sipariş bilgilerinizde yer alan iletişim bilgilerinize ayrıntılı bilgi geçilir.

Kurulumlar bizden temin edeceğiniz hosting planına yapılır ve ilk kurulum ücretsizdir. Kurulum için satın almış olduğunuz ürünün demosundaki yazılım kurulur ve ayrıca sizin bir yazılım kurmanıza gerek yoktur.

Satın almış olduğunuz tema ile ilgili 30 (otuz) gün destek veriyoruz. Destek almak için iletişim bilgilerimizde yer alan mail adresi üzerinden en hızlı şekilde destek alabilirsiniz. Destek sistemimiz ücretsizdir fakat temanın yada modüllerin son kullanıcı, alıcı, 3. kişi yada kişilerce bozulması ve olağan dışı durumlarda destek ücrete tabiidir. 

Aklınıza takılabilecek soruların yanıtını bu sayfada bulabilir yada bize info@opencartteknik.com e-mail adresine e-mail atarak öğrenebilirsiniz.

Bilgi:
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .